Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten » Maria Zulma Leus (1901-1902)

Persoonlijke gegevens Maria Zulma Leus 


Gezin van Maria Zulma Leus

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Zulma Leus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Zulma Leus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Zulma Leus

Henri Leus
1849-1929
Alfons Leus
1874-1938

Maria Zulma Leus
1901-1902


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1901 lag tussen 10,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (43%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 1 januari 1902 lag tussen 7,4 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (29%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1896 » Artur Marczewski, Pools voetballer († 1945)
    • 1899 » Louis Chiron, Monegaskisch autocoureur († 1979)
    • 1901 » Stefan Wyszyński, Pools kardinaal-aartsbisschop van Gniezno en Warschau († 1981)
    • 1902 » Regina Jonas, Duits rabbijn; eerste vrouwelijke rabbijn in de geschiedenis († 1944)
    • 1903 » Habib Bourguiba, Tunesisch politicus, president van de Republiek Tunesië 1957-1987 († 2000)
    • 1906 » Leonhard Huizinga, Nederlands schrijver († 1980)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leus (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I14116.php : benaderd 1 februari 2026), "Maria Zulma Leus (1901-1902)".