De temperatuur op 10 september 1931 lag tussen 4,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
Dag van overlijden 9 februari 2012
De temperatuur op 9 februari 2012 lag tussen -9,7 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -4,4 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
15 januari » Op Kiribati wordt president Anote Tong herkozen met ruim 42 procent van de stemmen.
29 februari » De radicale Zuid-Afrikaanse jeugdleider Julius Malema wordt uit het ANC gezet.
30 maart » Rebellen van de MNLA bezetten de steden Kidal en Ansongo in Mali.
22 augustus » De man die in 2011 de Zuid-Afrikaanse racistenleider Eugene Terre'Blanche vermoordde, wordt veroordeeld tot een levenslange gevangenisstraf.
8 oktober » Ivoorkust heropent de grens met Ghana nadat het West-Afrikaanse land deze eind september had gesloten na een aanval van gewapende mannen op een controlepost.
30 november » Nintendo lanceert de Wii U in Europa en Oceanië.
Dag van begraven 16 februari 2012
De temperatuur op 16 februari 2012 lag tussen 4,0 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
29 januari » De Servische tennisser Novak Đoković verdedigt met succes zijn titel op de Australian Open. Hij verslaat de Spaanse tennisser Rafael Nadal in vijf sets: 5-7, 6-4, 6-2, 6-7(7) en 7-5.
20 maart » De eerste editie van de Nederlandse Vogue wordt gelanceerd in Amsterdam.
23 april » Premier Mark Rutte van Nederland dient bij Koningin Beatrix het ontslag in van het voltallige kabinet-Rutte I.
3 augustus » Wit-Rusland heeft de ambassadeur van Zweden het land uitgezet wegens zijn steun aan de democratische beweging, meldt de Zweedse minister van Buitenlandse Zaken, Carl Bildt.
26 september » De omstreden Zuid-Afrikaanse politicus Julius Malema wordt in de stad Polokwane aangeklaagd voor het witwassen van geld.
17 december » De Frans-Roemeense fotografe Irina Ionesco moet haar dochter Eva een schadevergoeding van 10.000 euro betalen voor de naaktfoto's die zij in de jaren zeventig van haar heeft gemaakt. Ook moet zij de negatieven van de foto's aan Eva overhandigen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I11867.php : benaderd 31 januari 2026), "Lisette Leus (1931-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.