De temperatuur op 13 maart 1914 lag tussen 1,3 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
Trouwdag 15 mei 1946
De temperatuur op 15 mei 1946 lag tussen -0,4 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 9,9 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
2 juni » Na een volksraadpleging wordt Italië een republiek.
9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
Dag van overlijden 12 maart 2005
De temperatuur op 12 maart 2005 lag tussen 1,3 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
23 april » PSV Eindhoven behaalt voor de 18e keer het kampioenschap van de Holland Casino Eredivisie.
16 mei » De hockeyheren van Amsterdam leggen voor de eerste keer beslag op de Europa Cup I.
28 juni » Opening van het zaligverklaringsproces van paus Johannes Paulus II (1920-2005) in de Sint-Jan van Lateranen te Rome.
10 september » Jelena Isinbajeva (Rusland) en Kenenisa Bekele (Ethiopië) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2005.
25 september » Fernando Alonso wordt de jongste wereldkampioen Formule 1 (24 jaar en 59 dagen)
27 oktober » De Duitse schaatsster Gunda Niemann kondigt aan te stoppen met schaatsen.
Dag van begraven 19 maart 2005
De temperatuur op 19 maart 2005 lag tussen 7,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
2 maart » Noord-Nederland wordt getroffen door zware sneeuwval. In Drenthe, Groningen en de kop van Noord-Holland valt meer dan 20 centimeter sneeuw, in Friesland tot meer dan 50 centimeter.
29 mei » De Europese Grondwet wordt bij een referendum door de Franse kiezers bij een opkomst van meer dan 70% verworpen: 55% tegen, 45% voor.
12 juli » Prins Albert II van Monaco bestijgt de troon van het prinsdom Monaco op de verjaardag van zijn overgrootvader Lodewijk II van Monaco.
9 september » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Python.
2 december » In Europa wordt de nieuwe spelcomputer van Microsoft uitgebracht, de Xbox 360. Wegens beperkte voorraden en een grote vraag, kan niet elke potentiële koper worden voorzien van het apparaat.
26 december » Bij Vrouwenpolder spoelt een kleine maanvis aan en in Domburg een dode bruinvis.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marc Vlassenroot, "Stamboom Vlassenroot, Leus, Breugelmans en Baeten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vlassenroot/I10695.php : benaderd 4 februari 2026), "Josephina Mathilda Baeten (1914-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.