Stamboom Visser-Groot » Grietje Groot (1934-2017)

Persoonlijke gegevens Grietje Groot 

Bron 1

Gezin van Grietje Groot

Zij is getrouwd met Lambertus Johannes Mantel.

Zij zijn getrouwd op 17 juni 1958 te Andijk, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Groot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GenealogieOnline stambomen index - Grietje Groot<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 2 mei 1933 - Andijk (Nh)<br>Huwelijk: Lambert Johannes Mantel17 jun 1958  Andijk (Nh) <br>Overlijden: 6 dec 2017 - Hoorn (Nh)<br>Begrafenis: 11 dec 2017 - Andijk (Nh)<br>Vader: Jacob Groot<br>Moeder: Maria Hendrika Bosch<br>Notities: Online-familieberichten.nl<br>Bron: <a>Bekijk het originele document</a> op <a>GenealogieOnline website</a><br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1934 lag tussen 9,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
  • De temperatuur op 17 juni 1958 lag tussen 12,9 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
    • 3 februari » Oprichting van de Benelux. Het verdrag tussen België, Nederland en Luxemburg werd getekend in Den Haag.
    • 24 mei » Martin Schröder richt een Nederlandse luchtvaartmaatschappij op. Eerst Martin's Air Charter geheten wordt deze later omgedoopt tot Martinair.
    • 21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
    • 31 oktober » Definitief einde Gooische Stoomtram.
    • 10 november » Sam Cooke en Lou Rawls raken gewond tijdens een auto-ongeluk in de buurt van Marion, Arkansas, waarbij de chauffeur van hun auto om het leven komt.
  • De temperatuur op 6 december 2017 lag tussen 6,9 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 24 mei » De UEFA Europa League 2016/17 finale tussen Manchester United en Ajax werd gewonnen door de Britse club met 0-2, door goals van Paul Pogba en Henrich Mchitarjan. In het Zweedse Friends Arena was de ploeg van Peter Bosz een maatje te klein.
    • 6 juni » Peter Bosz vertrekt bij AFC Ajax en wordt de nieuwe hoofdtrainer bij Borussia Dortmund.
    • 20 juli » De film Dunkirk gaat in Nederland in première, de oorlogsfilm van regisseur Christopher Nolan is voor een deel opgenomen nabij en op Urk.
    • 17 augustus » Een busje rijdt in op een menigte op de Ramblas in Barcelona. Bij de aanslag komen 14 mensen om en raken zeker honderd mensen gewond.
    • 29 september » De grote winnaar van de Gouden Kalveren wordt de film Brimstone van regisseur Martin Koolhoven. De westernthriller weet zes van de negen nominaties te verzilveren, waaronder die voor Beste Film. Nooit eerder wint een film zoveel Gouden Kalveren.
    • 21 oktober » In Lausanne wordt Aquatis Aquarium-Vivarium geopend. Het is het grootste zoetwateraquarium van Europa. Alle vissen beschikken over 2 miljoen liter zwemwater verdeeld over 46 aquaria en terraria.
  • De temperatuur op 11 december 2017 lag tussen -2,9 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 9,8 mm neerslag gedurende 10,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » In Attractiepark Slagharen is de Gold Rush geopend, de achtbaan werd officieel geopend door directeur Wouter Dekkers en burgemeester Peter Snijders.
    • 6 augustus » Anouk Vetter, de regerend Europees kampioene op de zevenkamp, wint de bronzen medaille bij de WK atletiek 2017 in Londen. Haar eindscore van 6636 punten betekent een verbetering van haar eigen Nederlands record.
    • 7 september » Mexico wordt getroffen door een aardbeving.
    • 10 september » De eerste aflevering van de dramaserie Meisje van plezier trekt al meteen 1,1 miljoen kijkers.
    • 30 september » Tennisster Kateryna Bondarenko wint op 31-jarige leeftijd voor het eerst in negen jaar weer een WTA-toernooi. De Oekraïense is in Tasjkent in de finale met 6-4 en 6-4 te sterk voor Timea Babos.
    • 8 oktober » Zeilster Marit Bouwmeester wint voor de kust van Barcelona de Europese titel in de Laser radial-klasse.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Groot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I8960.php : benaderd 15 januari 2026), "Grietje Groot (1934-2017)".