De temperatuur op 16 maart 1929 lag tussen -1,3 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
Trouwdag 19 mei 1954
De temperatuur op 19 mei 1954 lag tussen 7,1 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
29 mei » Heiligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII
15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
17 juli » Herverkiezing van Theodor Heuss als bondspresident van West-Duitsland.
21 juli » Door topoverleg in Genève wordt Vietnam verdeeld in Noord- en Zuid-Vietnam.
11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
Dag van overlijden 19 november 2016
De temperatuur op 19 november 2016 lag tussen 4,0 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (41%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
13 januari » Khadija Arib (PvdA) wordt gekozen tot nieuwe Voorzitter van de Tweede Kamer.
20 januari » Een grote natuurbrand richt forse schade aan in het belangrijkste wijnbouwgebied van Zuid-Afrika. Ongeveer 2800 hectare in de provincie West-Kaap branden af.
5 maart » Michael van Gerwen gooit tijdens de Open Britse Kampioenschappen een 9-darter. Wereldkampioen Gary Anderson werd uitgeschakeld door qualifier Barry Lynn.
15 maart » De Noorse terrorist Anders Breivik brengt bij het begin van zijn proces de Hitlergroet in de rechtbank.
13 oktober » De Nobelprijs voor de Literatuur gaat dit jaar naar zanger en songwriter Bob Dylan. Voor het scheppen van nieuwe poëtische uitdrukkingsvormen in de grote Amerikaanse zangtraditie.
28 november » 76 mensen komen om bij een vliegtuigongeval met LaMia Airlines-vlucht 2933, waaronder een groot deel van het Braziliaanse voetbalelftal Chapecoense dat op weg was om de finale te spelen van de Copa Sudamericana 2016 tegen de Colombiaanse club Atlético Nacional uit Medellín.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I516637.php : benaderd 21 januari 2026), "Johannes Jozef Joop Buijsman (1929-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.