Stamboom Visser-Groot » Jan Ham (1831-1914)

Persoonlijke gegevens Jan Ham 

Bron 1

Gezin van Jan Ham

Hij is getrouwd met Aafje Kommer.

Zij zijn getrouwd te Wognum,Noord Holland,Netherlands.


Kind(eren):

  1. Trijntje Ham  1856-1948
  2. Nicolaas Ham  1857-1935
  3. Geertje Ham  1859-1860
  4. Geertje Ham  ± 1861-1945
  5. Maartje Ham  1862-1946
  6. Jacob Ham  1864-1864
  7. Jacob Ham  1865-1942
  8. Jan Ham  1868-1951
  9. Aafje Ham  1878-1957 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Ham?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Ham

Jan Ham
1831-1914


Aafje Kommer
1831-????

Trijntje Ham
1856-1948
Nicolaas Ham
1857-1935
Geertje Ham
1859-1860
Geertje Ham
± 1861-1945
Maartje Ham
1862-1946
Jacob Ham
1864-1864
Jacob Ham
1865-1942
Jan Ham
1868-1951
Aafje Ham
1878-1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Familie Klein Web Site, MARIA CATHARINA KLEIN, via https://www.myheritage.nl/family-trees/f...
    Familie Klein Web Site, beheerd door MARIA CATHARINA KLEIN

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Familie Klein Web Site

    Familiestamboom: 584250481-5

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1831 lag rond de 12,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: onweer bui. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1831: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Kardinaal Bartolomeo Alberto Cappellari wordt gekozen tot Paus Gregorius XVI.
    • 10 maart » Oprichting van het Frans Vreemdelingenlegioen.
    • 15 juni » De Franse wiskundige Évariste Galois wordt voor de rechtbank voorgeleid wegens het bedreigen van koning Lodewijk Filips van Frankrijk.
    • 8 september » Opening van de eerste zitting van het Belgisch Parlement, dat 102 volksvertegenwoordigers en 51 senatoren telt.
    • 9 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Korea.
    • 27 december » Charles Darwin vertrekt voor zijn historische reis met het schip de Beagle.
  • De temperatuur op 11 mei 1914 lag tussen 6,1 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ham

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ham.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ham.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ham (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I515512.php : benaderd 5 februari 2026), "Jan Ham (1831-1914)".