Stamboom Visser-Groot » Pieter Jacob Groot (1916-2001)

Persoonlijke gegevens Pieter Jacob Groot 

Bron 1

Gezin van Pieter Jacob Groot

Hij is getrouwd met Klasina Mantel.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1942 te Andijk, Medemblik, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Pieter Groot  1950-1973

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Jacob Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Jacob Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Jacob Groot

Marijtje Tensen
± 1858-????
Pieter Visser
1853-1927
Dirk Groot
1880-????

Pieter Jacob Groot
1916-2001

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1916 lag tussen 5,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 20 juli 2001 lag tussen 8,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Een van de Libische verdachten van de aanslag in 1988 op een Boeing boven Lockerbie wordt schuldig bevonden aan moord, de andere wordt vrijgesproken.
    • 19 mei » Attractiepark Toverland opent zijn deuren.
    • 3 juli » De Verenigde Vergadering van de Staten-Generaal van het Koninkrijk der Nederlanden verleent toestemming voor het huwelijk van Willem-Alexander, de Nederlandse prins van Oranje, met Máxima Zorreguieta.
    • 12 augustus » PSV wint opnieuw de strijd om de Johan Cruijff Schaal, ditmaal ten koste van FC Twente (3-2).
    • 7 oktober » Amerikaanse invasie van Afghanistan, begin van de Afghaanse Oorlog
    • 7 november » Faillissement van de Belgische luchtvaartmaatschappij Sabena.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1999 » Emil Andres (87), Amerikaans autocoureur
  • 2003 » Lauri Aus (32), Ests wielrenner
  • 2003 » Wim Nota (83), Nederlands atleet
  • 2005 » James Doohan (85), Canadees acteur
  • 2006 » Job Zomer (66), Nederlands muziekproducer, radioprogrammamaker en muzikant
  • 2006 » Theo Sijthoff (69), Nederlands wielrenner en modeontwerper

Over de familienaam Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Groot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I515347.php : benaderd 26 januari 2026), "Pieter Jacob Groot (1916-2001)".