Stamboom Visser-Groot » Grietje Veerman (1882-????)

Persoonlijke gegevens Grietje Veerman 

Bron 1

Gezin van Grietje Veerman

Zij is getrouwd met Willem Brantjes.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1908 te Wormer, North Holland, Netherlands, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Veerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Veerman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Veerman

Jan Veerman
1822-1892

Grietje Veerman
1882-????

1908

Willem Brantjes
± 1881-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1908 lag tussen 4,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 9,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.

Over de familienaam Veerman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veerman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veerman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veerman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I33635.php : benaderd 22 januari 2026), "Grietje Veerman (1882-????)".