Stamboom Visser-Groot » Sieuwert Swier (± 1886-1942)

Persoonlijke gegevens Sieuwert Swier 


Gezin van Sieuwert Swier

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sieuwert Swier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sieuwert Swier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sieuwert Swier

Jan Swier
1799-1853
Riemert Swier
± 1849-1912
Aaltje de Wolf
± 1852-????

Sieuwert Swier
± 1886-1942


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1942 lag tussen -23,3 °C en -11,4 °C en was gemiddeld -14,5 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
    • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
    • 3 oktober » Eerste succesvolle lancering van een V2-raket vanaf Peenemünde in Duitsland, de eerste keer dat een door de mens vervaardigd object de ruimte bereikt.
    • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.
    • 2 december » Een team onder leiding van Enrico Fermi slaagt om de eerste nucleaire kernreactie te veroorzaken die zichzelf in stand kan houden (Manhattanproject).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Swier

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swier.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swier.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swier (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Margriet E- Visser-Groot, "Stamboom Visser-Groot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot/I22705.php : benaderd 23 januari 2026), "Sieuwert Swier (± 1886-1942)".