Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Anna Catharina de Bijker

Persoonlijke gegevens Anna Catharina de Bijker 


    Gezin van Anna Catharina de Bijker

    Zij is getrouwd met Gerhardus Adrianus de Lussanet De La Sabloniere.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Catharina de Bijker?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Anna Catharina de Bijker


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Bijker


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I9160.php : benaderd 6 februari 2026), "Anna Catharina de Bijker".