Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Klaas Willems de Leeuw

Persoonlijke gegevens Klaas Willems de Leeuw 


    Gezin van Klaas Willems de Leeuw

    Hij is getrouwd met Trijntje Harmens Poot.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Harmen de Leeuw  1852-> 1918 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Willems de Leeuw?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Willems de Leeuw

    Klaas Willems de Leeuw


    Harmen de Leeuw
    1852-> 1918

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Leeuw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Leeuw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Leeuw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Leeuw (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I74490.php : benaderd 2 maart 2026), "Klaas Willems de Leeuw".