Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Petertje van den Belt

Persoonlijke gegevens Petertje van den Belt 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 december 2010.

Gezin van Petertje van den Belt

Zij is getrouwd met Cornelis van der Vegt.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Geesje van der Vegt  1821-1871 
  2. Jantje van der Vegt  1830-1895 
  3. Aaltje van der Vegt  1835-1903


Notities over Petertje van den Belt

ook Petertje van den Beld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petertje van den Belt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petertje van den Belt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Belt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I6172.php : benaderd 25 januari 2026), "Petertje van den Belt".