Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Gerrigje Beerends van Hoorn

Persoonlijke gegevens Gerrigje Beerends van Hoorn 


    Gezin van Gerrigje Beerends van Hoorn

    Zij is getrouwd met Jacob van den Berg.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Hendrikje van den Berg  1818-1898 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrigje Beerends van Hoorn?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Gerrigje Beerends van Hoorn

    Gerrigje Beerends van Hoorn



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Hoorn


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I52026.php : benaderd 21 februari 2026), "Gerrigje Beerends van Hoorn".