Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Aaltjen Martens van de Beek (1770-1834)

Persoonlijke gegevens Aaltjen Martens van de Beek 


Gezin van Aaltjen Martens van de Beek

(1) Zij had een relatie met Dewes Tijmens Kamphuis.

Het echtpaar is op voor 11 april 1795 gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Willem Everts Wijnen.

Toestemming voor het huwelijk is 11 april 1795 verkregen te Hattem, Gelderland, Nederland.Bron 2

Ze zijn in de kerk getrouwd op 3 mei 1795 te Hattem, Gelderland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Wijnen, Hendrik Willem, jm, van: ...
onder-/trouwt op 11 04 1795 / 03 05 1795 te Hattem voor de kerk
met: Aaltje Martens, jd, van: ...

Kind(eren):

  1. Evert Hendriks Wijnen  1796-< 1807
  2. Marten Hendriks Wijnen  1801-1878 
  3. Evert Hendriks Wijnen  1807-1890 


Notities over Aaltjen Martens van de Beek

ook Aaltje van der Beek
ook Aaltje Martens
ook Aaltjen Martens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltjen Martens van de Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltjen Martens van de Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltjen Martens van de Beek


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Heerde Dopen 1751 - 1771
  2. Hattem Huwelijken 1791 - 1811

Over de familienaam Van de Beek


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I4656.php : benaderd 23 januari 2026), "Aaltjen Martens van de Beek (1770-1834)".