Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Johanna van Dulken

Persoonlijke gegevens Johanna van Dulken 


    Gezin van Johanna van Dulken

    Zij is getrouwd met Gerrit ter Maat.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Dirk ter Maat  1800-1869

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Dulken?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Dulken

    Johanna van Dulken


    Dirk ter Maat
    1800-1869

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Dulken


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I30554.php : benaderd 4 maart 2026), "Johanna van Dulken".