Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Karel Hugo van Diepenbrugge

Persoonlijke gegevens Karel Hugo van Diepenbrugge 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 oktober 2022.

Gezin van Karel Hugo van Diepenbrugge

Hij is getrouwd met Anna Jacoba Margaretha Bagelaar.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Hugo van Diepenbrugge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Karel Hugo van Diepenbrugge


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Diepenbrugge


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I24773.php : benaderd 6 maart 2026), "Karel Hugo van Diepenbrugge".