Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Wilhelmina van Laar

Persoonlijke gegevens Wilhelmina van Laar 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 april 2023.

Gezin van Wilhelmina van Laar

Zij is getrouwd met Cornelis Beumer.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Janna Beumer  1819-1854

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina van Laar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina van Laar

Wilhelmina van Laar


Janna Beumer
1819-1854

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Laar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Laar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Laar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Laar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I167220.php : benaderd 13 februari 2026), "Wilhelmina van Laar".