Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Elisabeth van de Spreng

Persoonlijke gegevens Elisabeth van de Spreng 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 april 2023.

Gezin van Elisabeth van de Spreng

Zij is getrouwd met Jan Klomp.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Klomp  1839-1874

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van de Spreng?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van de Spreng

Elisabeth van de Spreng


Jan Klomp
1839-1874

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Spreng


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I167065.php : benaderd 23 februari 2026), "Elisabeth van de Spreng".