Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen » Wietske van Weene

Persoonlijke gegevens Wietske van Weene 


    Gezin van Wietske van Weene

    Zij is getrouwd met Wiebren Harmens Mast.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Johannes Mast  1899-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wietske van Weene?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Wietske van Weene

    Wietske van Weene


    Johannes Mast
    1899-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Weene


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Visscher, "Stamboom Visscher-Drenthen en Lohuis-Schreijer en circa 40 andere stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher/I132322.php : benaderd 23 februari 2026), "Wietske van Weene".