Stamboom Vijgh » Aaltjen van der Vijgh (± 1892-????)

Persoonlijke gegevens Aaltjen van der Vijgh 


Gezin van Aaltjen van der Vijgh

Zij is getrouwd met Jan Hendrik van Beek.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1916 te Hengelo, Overijssel.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltjen van der Vijgh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltjen van der Vijgh

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltjen van der Vijgh

Jantje van Oosten
± 1826-????
Jan van der Vijgh
± 1854-> 1916
Aaltjen Hilbrink
± 1856-????

Aaltjen van der Vijgh
± 1892-????

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Aaltjen van der Vijgh



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 4 (Overijssel 123.06881)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1916 lag tussen 5,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
      • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.

    Over de familienaam Van der Vijgh


    De publicatie Stamboom Vijgh is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.J. van der Vijgh, "Stamboom Vijgh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vijgh/I1879.php : benaderd 27 januari 2026), "Aaltjen van der Vijgh (± 1892-????)".