Stamboom Vijgh » Hermanna van Buren (1410-????)

Persoonlijke gegevens Hermanna van Buren 

  • Zij is geboren in het jaar 1410 in Nijmegen.

Gezin van Hermanna van Buren

Zij is getrouwd met Peter Vijgh.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johannes Vijgh  1432-> 1465
  2. Dirk Vijgh  1435-> 1484


Notities over Hermanna van Buren

Sluit in 1466 een overeenkomst met hertog Adolf met betrekking tot het overschrijven van het burggraafschap en rechteramt van Nijmegen op haar en haar kinderen (na het overlijden van haar man Peter Vijgh. (Nyhoff, Oorkonde 436)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanna van Buren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanna van Buren

Hermanna van Buren
1410-????


Peter Vijgh
1406-± 1464

Johannes Vijgh
1432-> 1465
Dirk Vijgh
1435-> 1484

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Buren


De publicatie Stamboom Vijgh is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.J. van der Vijgh, "Stamboom Vijgh", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vijgh/I1117.php : benaderd 3 maart 2026), "Hermanna van Buren (1410-????)".