Stamboom Vignoble-Dierickx » Andreas Leonardus DEFLOO (1919-2009)

Persoonlijke gegevens Andreas Leonardus DEFLOO 

  • Hij is geboren op 10 oktober 1919 in Eernegem, 8480, West-Vlaanderen, Belgïe.
  • Hij werd gedoopt in het jaar 1919.
  • Beroep: Ouvrier.
  • Hij is overleden op 17 februari 2009 in Ath, 7800, Hainaut, Belgique, hij was toen 89 jaar oud.Bron 1
  • Hij is begraven op 24 februari 2011 in Cendres Dispersées au Cimetière d'Ath, Ath, 7800, Hainaut, Belgique.Bron 2

    Fout Let op: Er is zowel een datum van crematie (24 februari 2009) als begraven (24 februari 2011).

  • Hij is gecremeerd op 24 februari 2009 in Crématorium de Mons.Bron 3

    Fout Let op: Er is zowel een datum van crematie (24 februari 2009) als begraven (24 februari 2011).

    #.#RTF{\rtf1\ansi\deff0\uc1\ansicpg1252\deftab720{\fonttbl{\f0\fnil\fcharset1 Arial;}{\f1\fnil\fcharset0 Arial;}{\f2\fnil\fcharset1 Wingdings;}}{\colortbl\red0\green0\blue0;\red255\green0\blue0;\red0\green128\blue0;\red0\green0\blue255;\red255\green255\blue0;\red255\green0\blue255;\red128\green0\blue128;\red128\green0\blue0;\red0\green255\blue0;\red0\green255\blue255;\red0\green128\blue128;\red0\green0\blue128;\red255\green255\blue255;\red192\green192\blue192;\red128\green128\blue128;\red0\green0\blue0;}\wpprheadfoot1\paperw11906\paperh16838\margl601\margr697\margt828\margb493\headery720\footery720\ftnbj\sftnbj\sftnrstcont\nocolbal\sftnnar\saftnnar\fet0\endnhere\sectdefaultcl{\*\generator WPTools_5.370-PRM;}{\plain\f1\fs24\cf0 Cendres dispers\'E9es au cimeti\'E8re d'Ath\par
    }}
  • Een kind van Carolus Leonardus DEFLOO en Maria DESMECHT
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2012.

Gezin van Andreas Leonardus DEFLOO

Hij is getrouwd met Germaine LECLERCQ.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1941 te Silly, 7830, Hainaut, Belgique, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jean DEFLOO  1944-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andreas Leonardus DEFLOO?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andreas Leonardus DEFLOO

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andreas Leonardus DEFLOO

Andreas Leonardus DEFLOO
1919-2009

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Faire-part de déces
    Journal Courrier de L'Escaut Edition Ath
  2. Faire-part de déces
    Journal Courrier de L'Escaut Edition Ath
  3. Faire-part de déces
    Journal Courrier de L'Escaut Edition Ath

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1919 lag tussen 3,0 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 22 december » 250 linkse Amerikanen, onder wie de anarchistische voorvrouw Emma Goldman, worden naar Rusland gedeporteerd.
  • De temperatuur op 12 april 1941 lag tussen 5,7 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
    • 28 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Santa Fe.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
    • 24 mei » Het Engels oorlogsschip HMS Hood wordt in de jacht op de Bismarck in de Zeeslag in de Straat Denemarken tot zinken gebracht.
    • 23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
    • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
  • De temperatuur op 17 februari 2009 lag tussen -0,9 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In de Rotterdamse metro wordt de strippenkaart vrijwel afgeschaft.
    • 1 april » Start van JOE fm, een commercieel radiostation van Medialaan.
    • 30 april » Koninginnedag in Apeldoorn wordt afgebroken na een aanslag die aan acht mensen, onder wie de dader, het leven kost.
    • 9 juni » In het Walt Disney Studios Park worden de attracties Cars Quatre Roues Rallye en Crush's Coaster geopend.
    • 23 augustus » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal debuteert op een EK-eindronde en verslaat Oekraïne met 2-0.
    • 19 november » President Hugo Chávez van Venezuela bagatelliseert het opblazen van twee voetgangersbruggen aan de grens met Colombia. Volgens hem gaat het om twee illegaal gebouwde bruggen over de rivier Táchira.
  • De temperatuur op 24 februari 2011 lag tussen 0,9 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Een grote brand bij chemiebedrijf chemie-pack in Moerdijk veroorzaakt een enorme rookwolk en een grootschalige vervuiling van bodem en oppervlaktewater. Bestuurlijk wordt opgeschaald naar het niveau GRIP 4. Twintig hulpverleners en 150 andere mensen worden behandeld voor klachten die mogelijk het gevolg geweest zijn van blootstelling aan gevaarlijke stoffen.
    • 28 februari » Bij een evacuatie valt een Nederlandse helikopter in handen van het Libische leger. Zie voor details het artikel Incident met Nederlandse marinehelikopter in Sirte
    • 26 mei » In Servië wordt Ratko Mladić opgepakt. De voormalige Bosnisch-Servische generaal wordt sinds 1995 door het Joegoslavië-tribunaal gezocht voor genocide die hij gepleegd zou hebben tijdens de Bosnische Burgeroorlog.
    • 9 juni » In Phantasialand wordt de attractie Maus au Chocolat geopend.
    • 23 juli » President Hugo Chávez van Venezuela keert onverwachts terug vanuit Cuba nadat het links-populistische staatshoofd een chemotherapie heeft ondergaan op het communistische eiland.
    • 20 oktober » In Libië wordt Sirte ingenomen, Moammar al-Qadhafi komt tijdens deze inname om het leven. De Nationale Overgangsraad heeft nu de macht over geheel Libië.
  • De temperatuur op 24 februari 2009 lag tussen 1,8 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Het Amsterdamse gerechtshof besluit dat Geert Wilders alsnog moet worden vervolgd voor haatzaaien en discriminatie wegens zijn uitlatingen over de islam.
    • 1 april » Albanië en Kroatië treden toe tot de NAVO.
    • 1 april » Het Pools voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit de geschiedenis van het land door San Marino in Kielce met 10-0 te verslaan, onder meer door vier treffers van Euzebiusz "Ebi" Smolarek.
    • 19 juni » De Eftelingattractie Pegasus wordt gesloten om vervolgens afgebroken te worden.
    • 28 juli » Venezuela trekt zijn ambassadeur uit Colombia terug en verbreekt voorlopig de betrekkingen met het buurland na beschuldigingen van Colombia dat Venezuela de marxistische rebellenbeweging FARC steunt.
    • 1 augustus » De Deen Anders Fogh Rasmussen begint zijn termijn als twaalfde secretaris-generaal van de NAVO.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Gazanfer Özcan (78), Turks acteur
  • 2009 » Shabnam Romani (80), Pakistaan dichter
  • 2009 » Victor Kiernan (95), Brits historicus
  • 2009 » Conchita Cintrón (86), Peruaans stierenvechtster
  • 2009 » Edhi Handoko (48), Indonesisch schaakgrootmeester
  • 2009 » Eric Blau (87), Amerikaans musicalschrijver

Over de familienaam DEFLOO

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DEFLOO.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DEFLOO.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DEFLOO (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Georges Vignoble, "Stamboom Vignoble-Dierickx", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vignoble-dierickx/I128.php : benaderd 4 maart 2026), "Andreas Leonardus DEFLOO (1919-2009)".