Stamboom Verton » Elisabeth Berkenbosch (1886-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Berkenbosch 

  • Zij is geboren in het jaar 1886 in ·Äòs-Gravenhage.
  • Een kind van Rinke Berkenbosch en Elizabeth Reunes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2004.

Gezin van Elisabeth Berkenbosch

Zij is getrouwd met Paulus Cornelis Leonardus Josephus Jansen.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1916 te Rotterdam, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Elisabeth Berkenbosch


tante anny was een aardige vrouw maar was erg ingenomen met haar zelf ,zij was viooliste in het amsterdamse orkest.als jong meisje woonde zij achter bij mijn grootouders in de akersdijk str en dan stond zij s·Äôavonds op de waranda te spelen en daar luisterde mijn opoe graag naar zo is ook oom paul op haar atend gemaat ,waarshijlijk? in ieder geval is hij met haar getrouwd.in haar huwelijk is zij blijven spelen ook toen haar eerste zoon werd geboren en toen is mijn moeder bij hen in huis geweest om op de baby te passen opa is bij haar in huis geweest in de orlog toen had zij ineens het verrzoek dat pa zijn spullen wilde hebben.daar zat een steek achter als zij bij opoe was keek zij steeds naar het bureau en zij dan mijn bureautje staat er nog .dat opoe tegen mijn moeder zij (dit krijgt zij nooit).toen ma woonde bij advokaat pompen had zij het er eens over en hij zij daar maak ik een einde aan en heeft een stuk opgemaakt dat mijn vader alle rechten had..dus toen tante ans dus alle spullen van opa wilde kwam zij verkeerd uit want zij kwam met een vracgt wagen en advokaat en toen deze het stuk had gelezen zij daar kan ik niets tegen inbrengen ,en moest zij leeg terug .en zo is ook alles verbroken en geen cotact meer wij zijk alleen nog geweest toen opa was overleden voor de begrafenis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Berkenbosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Berkenbosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Berkenbosch


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 augustus 1916 lag tussen 8,9 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.

Over de familienaam Berkenbosch


De publicatie Stamboom Verton is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Carla Muller-Verton, "Stamboom Verton", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verton/I311.php : benaderd 3 februari 2026), "Elisabeth Berkenbosch (1886-????)".