Stamboom Verstrate » Dirk de Gids (1889-????)

Persoonlijke gegevens Dirk de Gids 


Gezin van Dirk de Gids

Hij is getrouwd met Geertruida Willemina Haaijman.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1915 te Nieuwerkerk,Zeeland,Netherlands, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk de Gids?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk de Gids

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk de Gids

Dirk de Gids
1834-1884

Dirk de Gids
1889-????

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 januari 1889 lag rond de 6,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • De temperatuur op 16 juni 1915 lag tussen 5,9 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gids

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gids.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gids.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gids (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verstrate is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johanna d'Helst, "Stamboom Verstrate", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verstrate/I99413680.php : benaderd 11 januari 2026), "Dirk de Gids (1889-????)".