Stamboom Verstaen » Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert (1904-1992)

Persoonlijke gegevens Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert 


Gezin van Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert

Hij is getrouwd met Arnoldina Libbrecht.

Zij zijn getrouwd op 20 augustus 1926 te Tiegem, West-Vlaanderen (BE), hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leon Constant Gevaert


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 april 1904 lag tussen 6,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 20 augustus 1926 lag tussen 13,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
      • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • De temperatuur op 3 november 1992 lag tussen 5,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 12 april » Disneyland Paris wordt geopend onder de toenmalige naam EuroDisney.
      • 22 april » 206 mensen verliezen het leven bij twee explosies in Guadalajara, Mexico.
      • 29 mei » Een tweedaagse internationale conferentie over hulp aan Mongolië besluit in Tokio economische hulp ter waarde van 320 miljoen dollar te verlenen. Het Centraal-Aziatische land kampt met een ernstig gebrek aan voedsel, nu de import uit de voormalige Sovjet-Unie uitblijft.
      • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
      • 21 juli » Start van de jaarlijkse uitreiking van de Prijs voor de Democratie in Gent, België.
      • 24 september » Bij een wereldomspannende actie wordt de Nederlandse drugscriminele Bettien Martens opgepakt door de Italiaanse politie in Rome.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gevaert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gevaert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gevaert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gevaert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verstaen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jürgen Verstaen, "Stamboom Verstaen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verstaen/I650.php : benaderd 4 maart 2026), "Leon Constant (Leon, Constant) Gevaert (1904-1992)".