Stamboom Versloot » Neeltje Suzanna Catharina Naeije (1914-)

Persoonlijke gegevens Neeltje Suzanna Catharina Naeije 


Gezin van Neeltje Suzanna Catharina Naeije

Zij is getrouwd met Thomas Eduard Versloot.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1936 te Terneuzen, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Echtscheiding ingeschreven gemeente Terneuzen 07-01-1972.--

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Suzanna Catharina Naeije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Suzanna Catharina Naeije

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Suzanna Catharina Naeije

Neeltje Suzanna Catharina Naeije
1914-

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zeeuws Archief

    Zeeuws Archief te Middelburg

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1936 lag tussen 3,4 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.

Over de familienaam Naeije

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Naeije.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Naeije.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Naeije (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Versloot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Versloot, "Stamboom Versloot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-versloot/I5160.php : benaderd 8 januari 2026), "Neeltje Suzanna Catharina Naeije (1914-)".