De temperatuur op 24 augustus 1921 lag tussen 7,8 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
Dag van overlijden 1 februari 2004
De temperatuur op 1 februari 2004 lag tussen 9,1 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
26 maart » Ian Crocker duikt in New York voor het eerst én tot twee keer toe onder de grens van vijftig seconden op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter); de Amerikaan scherpt het wereldrecord aan tot 49,77 en vervolgens tot 49,07.
2 april » De regionale weekkrant Gulp en Geul Journaal verschijnt voor de eerste keer.
22 april » Kees van Kooten ontvangt de Gouden Ganzenveer wegens zijn betekenis voor het geschreven woord.
8 juni » Rens Blom brengt in Zaragoza het Nederlands record polsstokhoogspringen op 5,81 meter.
15 augustus » Tweede en laatste dag van het bezoek van paus Johannes Paulus II aan Lourdes. Het zal de laatste reis van deze paus buiten Italië zijn.
1 september » In een school in Beslan (Noord Ossetië -Rusland) begint de terroristische gijzeling van honderden kinderen en onderwijzers.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: H. Versloot, "Stamboom Versloot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-versloot/I2553.php : benaderd 12 januari 2026), "Simon Pieter Wolf (1921-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.