Stamboom Verschoor » Neeltje van Es

Persoonlijke gegevens Neeltje van Es 

Bron 1Bron 1
  • Alternatieve naam: Neeltje van Es
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2023.

Gezin van Neeltje van Es

Zij is getrouwd met Pieter de Jong.Bron 1

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adrianus de Jong  1800-< 1872 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van Es?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van Es

Neeltje van Es
????-


Adrianus de Jong
1800-< 1872

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijk Adrianus de Jong, WIE22977908
    Grootouders Pieter de Jong en IJda Radder, Arij van Es en Jannigje Stoppelenburg

De publicatie Stamboom Verschoor is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M.H. Verschoor, "Stamboom Verschoor", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verschoor/I23342.php : benaderd 21 januari 2026), "Neeltje van Es".