Stamboom Vermunt » Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean (1765-1831)

Persoonlijke gegevens Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean 


Gezin van Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean

Hij is getrouwd met Neeltje van Weelden ( N ) ( Weilden ).

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1800 te Driel, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Reuvers Jan  1802-1871 


Notities over Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean


Ouders
Adrianus Reuvers (De Rover) 1734-1817
Anna (Rijke) Anneke van Bockel(T) (Bokkel(T)) 1724-1802

Relaties en kinderen
Gehuwd 15 januari 1800 (woensdag), Driel, met Neeltje van Weelde(N) (Weilden) 1774-1841 (Ouders : Jan Willemse van Weelde(N) 1740- & Cornelia Claesse van Os 1750-) en hun kinderen
V Johanna Reuvers 1799-
V Adriana de Reuver (Reuvers) 1800-1879 Gehuwd 19 februari 1825 (zaterdag), Tiel, met Hermanus Wilkens 1790-1831
Adriana de Reuver (Reuvers) 1800-1879 Gehuwd 12 oktober 1833 (zaterdag), Tiel, met Herman van Manen 1796-1860
M Johannes Jan Reuvers 1802-1871 Gehuwd 30 augustus 1827 (donderdag), Breda, met Adriana Dielemans 1804-1897
V Johanna Anneke Reuvers 1804- Gehuwd 15 juni 1833 (zaterdag), Tiel, met Andries Aldert van Kessel 1807-1844
Johanna Anneke Reuvers 1804- Gehuwd 20 december 1845 (zaterdag), Tiel, met Barend van Leeuwendaal 1809-1879
M Cornelis de Reuver 1806-1814
V Christina Reuvers 1809-1862 Gehuwd 9 mei 1840 (zaterdag), Tiel, met Albertus Hendrikus Wijburg 1809-1883
V Jenneke de Reuver 1811-1880 Gehuwd 10 april 1835 (vrijdag), Driel, met Jacobus Baggerman 1809-1842
Jenneke de Reuver 1811-1880 Gehuwd 4 februari 1843 (zaterdag), Buren, met Johannes de Widt 1804-1886
M Dirk de Reuver 1814-1859 Gehuwd 14 januari 1841 (donderdag), Driel, met Wilhelmina Stubenrauch 1812-1861
M Cornelis de Reuver 1816-1852 Gehuwd 6 juli 1837 (donderdag), Driel, met Metje Krijgers 1807-1886

Broers en zusters
V Johanna Reuvers 1762-1817
V Jenneke Reuvers 1769-1823
(verbergen)

Gebeurtenissen
20 januari 1765 :Geboorte - Driel
20 januari 1765 :Doop - Driel
28 december 1799 :Huwelijkstoestemming (met Neeltje van Weelde(N) (Weilden)) - Driel
15 januari 1800 :Huwelijk (met Neeltje van Weelde(N) (Weilden)) - Driel
Zij zijn getrouwd door Petrus Houtman predikant in Driel
15 januari 1800 :Religious (met Neeltje van Weelde(N) (Weilden)) - Driel
22 september 1831 :Overlijden - Driel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 januari 1800 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost ten zuiden. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1800: Bron: Wikipedia
      • 14 maart » Kardinaal Chiaramonti wordt in Venetië gekozen tot Paus Pius VII.
      • 28 maart » Het Iers parlement tekent de Act of Union waarin akkoord gegaan wordt met een vereniging met Groot-Brittannië.
      • 14 juni » Napoleon Bonaparte behaalt een klinkende overwinning op de Oostenrijkers in de Slag bij Marengo.
      • 5 september » Malta, dat door de Fransen bezet was, valt in handen van de Britten.
      • 1 oktober » Spanje en Frankrijk tekenen in het geheim het verdrag van San Ildefonso, waarmee Spanje het koloniale territorium Louisiana teruggeeft aan de Fransen.
      • 24 december » Moordaanslag op Napoleon. Een bom ontploft naast zijn rijtuig als hij op weg is naar de opera.
    • De temperatuur op 22 september 1831 lag rond de 19,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: omtrent betrokken. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1831: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De 29-jarige Nederlandse marineofficier Jan van Speijk laat zijn eigen kanonneerboot vol munitie exploderen in de haven van Antwerpen om te voorkomen dat het in handen zou vallen van de Belgen; dat was tijdens de Belgische Onafhankelijkheidsoorlog.
      • 6 februari » Kroning van Paus Gregorius XVI in Rome.
      • 7 februari » De Belgische Grondwet wordt afgekondigd. België wordt een parlementaire monarchie met scheiding van de drie machten: de wetgevende, de uitvoerende en de rechterlijke macht.
      • 10 maart » Oprichting van het Frans Vreemdelingenlegioen.
      • 16 juni » Het eerste nummer van het Belgisch Staatsblad rolt van de persen.
      • 21 juli » Eedaflegging van Leopold I, de eerste koning der Belgen. Ter herinnering hieraan is 21 juli de nationale feestdag van België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jean

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jean.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jean.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jean (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vermunt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.J. Vermunt, "Stamboom Vermunt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vermunt/I650.php : benaderd 24 januari 2026), "Johannes Reuvers (De Reuver) Jan Jean (1765-1831)".