Stamboom Vermunt » Marinus Johannes van den Nobelen (1894-1970)

Persoonlijke gegevens Marinus Johannes van den Nobelen 


Gezin van Marinus Johannes van den Nobelen

(1) Hij is getrouwd met Johanna Koevoet.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1929 te Standdaarbuiten, hij was toen 34 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Hendrika de Jong.

Zij zijn getrouwd DATUM NIET BEKEND.


Notities over Marinus Johannes van den Nobelen

Ouders

Johannes van den Nobelen 1866-1952

Anna Maria Masseurs 1866-1930

Relaties
Gehuwd 29 mei 1929 (woensdag), Standdaarbuiten, met Johanna Koevoet, geboren 27 augustus 1897 (vrijdag) - Standdaarbuiten (Ouders : M Antonie Koevoet 1867-1917 & V Johanna Melissen 1869)

Broers en zusters
M Franciscus Johannes van den Nobelen 1893-1895
M Franciscus Johannes van den Nobelen 1896-1952 Gehuwd 11 april 1929 (donderdag), Standdaarbuiten, met Johanna Petronella van Wasbeek 1899
M Johannes van den Nobelen 1897 Gehuwd 14 januari 1932 (donderdag), Standdaarbuiten, met Quirina Johanna Fens 1903
V Johanna Maria Antonia van den Nobelen 1899 Gehuwd 29 juli 1920 (donderdag), Standdaarbuiten, met Stephanus Johannes Machielse 1896
M Cornelis van den Nobelen 1900 Gehuwd 21 januari 1924 (maandag), Standdaarbuiten, met Hendrika van Alphen 1902
M Adrianus van den Nobelen 1903-1903
V Maria Antonia van den Nobelen 1904 Gehuwd 16 oktober 1930 (donderdag), Standdaarbuiten, met Johannes Siemons
V Adriana van den Nobelen 1905 Gehuwd 27 oktober 1932 (donderdag), Standdaarbuiten, met Leonardus IJzermans
M Antonius van den Nobelen 1908
V Catharina van den Nobelen Gehuwd 24 juni 1937 (donderdag), Standdaarbuiten, met Cornelis Verhulst 1911

Bronnen
Geboorte: Standdaarbuiten, Geboorteregister 1894, aktenummer 45
Huwelijk: Standdaarbuiten, Huwelijksregister 1929, aktenummer 08

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Johannes van den Nobelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Johannes van den Nobelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Johannes van den Nobelen

Maria Ernest
1834-1919

Marinus Johannes van den Nobelen
1894-1970

(1) 1929
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1894 lag rond de 6,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • De temperatuur op 29 mei 1929 lag tussen 9,7 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
      • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 28 juni 1970 lag tussen 12,0 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
      • 5 mei » In Nederland wordt de Nationale Kraakdag gehouden.
      • 25 augustus » Manschappen van het Korps Mariniers en van de Koninklijke Marine verjagen hippies van de Amsterdamse Dam, wat bekend wordt als het schoonvegen van de Dam.
      • 1 oktober » Het Rijksinstituut voor de Volksgezondheid in Bilthoven neemt proeven met een vaccin tegen rodehond
      • 1 oktober » Mevrouw D. van der Heem-Wagemakers is de eerste vrouwelijke districtsbestuurder in het vakbondswezen.
      • 30 november » Bezoek van Paus Paulus VI aan Samoa. Daarna reist de paus door naar Sydney in Australië voor een vierdaags bezoek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nobelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nobelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nobelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nobelen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vermunt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.J. Vermunt, "Stamboom Vermunt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vermunt/I252.php : benaderd 16 januari 2026), "Marinus Johannes van den Nobelen (1894-1970)".