Stamboom Vermunt » Hendrika van Zundert (1903-1985)

Persoonlijke gegevens Hendrika van Zundert 

  • Zij is geboren op 6 oktober 1903 in Klundert.
  • Zij is overleden op 30 september 1985 in Roosendaal en Nispen, zij was toen 81 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2020.

Gezin van Hendrika van Zundert

Zij is getrouwd met Laurentius Vermunt.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1932 te Klundert, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Hendrika van Zundert

Ouders
Jacobus Van Zundert 1878-
Maria Helena Frijters 1879-

Relaties en kinderen
Gehuwd 19 mei 1932, Klundert, met Laurentius Vermunt 1903-1984 (Ouders : Bernardus Vermunt 1871-1935 & Laurina Dijkers 1870-1959) en hun kinderen
V Laurina Maria Vermunt Gehuwd met Cornelis Adrianus Den Braber
Laurina Maria Vermunt Gehuwd met Anthonius Oostvogels
M Jacobus Bernardus Vermunt Gehuwd met Adriana Fessen
V Maria Vermunt Gehuwd met Marinus Van Gommeren
V Johanna Vermunt Gehuwd met Rinus Van De Smisse
M Bernardus Vermunt Gehuwd met Johanna De Bruyn
V Wilhelmina Vermunt Gehuwd met Antonius Pas
M Johannes Jozephus Vermunt Gehuwd met Petronella Margretha Maria Bartelen
M Laurentius Petrus Vermunt Gehuwd met Wilhelmina Adriana Van De Hurk

Broers en zusters
V Johanna Van Zundert †1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van Zundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1903 lag tussen 10,6 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 19 mei 1932 lag tussen 12,3 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
  • De temperatuur op 30 september 1985 lag tussen 8,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (68%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Het Boliviaanse kabinet treedt af zodat president Hernán Siles zijn regering kan reorganiseren.
    • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het WK voetbal 1986 door in Boedapest met 1-0 te winnen van Hongarije. Rob de Wit maakt het enige doelpunt voor Oranje.
    • 29 mei » In het Heizelstadion te Brussel komen 39 voetbalfans om het leven en raken honderden gewond voorafgaand aan de Europa Cup I-finale tussen Liverpool FC en Juventus FC.
    • 26 juni » Een van de achterste wagons van een Walt Disney World monorail brandde uit.
    • 25 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Rob Druppers zijn eigen en ruim twee jaar oude Nederlands record op de 800 meter (1.44,20) met een tijd van 1.43,56.
    • 30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zundert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zundert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zundert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zundert (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vermunt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.J. Vermunt, "Stamboom Vermunt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vermunt/I185.php : benaderd 17 maart 2026), "Hendrika van Zundert (1903-1985)".