Stamboom Vermoolen/Vermolen » Wilhelmina Petronella Vermolen (1904-1927)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Petronella Vermolen 

  • Zij is geboren op 22 oktober 1904 in 's Gravenhage.
    De aangifte is gedaan Hendrika Christina Johanna Lingeler, 33 jaar, vroedvrouw, wonende te 's Gravenhage. Getuigen zijn Franciscus Dieber, 51 jaar, bode en Engelbertus Heilbron, 61 jaar, beiden wonende te 's Gravenhage.
    Tijdstip: 16:00:00
  • Registratie van geboorte op 24 december 1904.Bron 1
  • Zij is overleden op 23 oktober 1927 in 's Gravenhage, zij was toen 23 jaar oud.
    De aangifte is gedaan door Gerardus Hoefnagel, 52 jaar, bode en Jan Timp, 60 jaar, bode, beiden wonende te 's Gravenhage.
    Tijdstip: 17:00:00
  • Registratie van overlijden op 25 oktober 1927.Bron 2
  • Een kind van Willebrordus Vermolen en Apolonia Johanna van Velzen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2014.

Gezin van Wilhelmina Petronella Vermolen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Petronella Vermolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Petronella Vermolen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Wilhelmina Petronella Vermolen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Petronella Vermolen

Wilhelmina Petronella Vermolen
1904-1927


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Den Haag, aktenummer 5358
    2. BS Den Haag, aktenummer 3265

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1904 lag tussen 11,0 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 23 oktober 1927 lag tussen 4,5 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
      • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vermolen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vermolen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vermolen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vermolen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D. Dijst, "Stamboom Vermoolen/Vermolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vermoolen/I584.php : benaderd 7 maart 2026), "Wilhelmina Petronella Vermolen (1904-1927)".