De naam van zijn vader wordt geschreven als "Dirk Vermolen", waardoor hij de familienaam "Vermolen" krijgt. Getuigen zijn Pieter van Berkestijn, 60 jaar, arbeider en Johannes Bader, 48 jaar, schoenmaker, beiden wonende te Wilnis.
Tijdstip: 15:00:00
Overleden te Leiden en wonende te Wilnis. De aangifte is gedaan door Dirk Jacobus Baert, 32 jaar, boekhouder en Johannes Franciscus Teeken, 67 jaar, draaier, beiden wonende te Leiden. Hij is overleden in het huis van de eerste aangeven. De achternaam van zijn moeder wordt geschreven als "Hoogerwerf" en de achternaam van zijn echtgenote als "Kleijn". De achternaam van zijn vader wordt geschreven als "Dirk Vermolen".
Tijdstip: 13:00:00
Hij is getrouwd met Aaltje Klijn.
Zij zijn getrouwd op 20 november 1874 te Wilnis, hij was toen 26 jaar oud.Bron 6
Getuigen zijn Jan Klijn Janszoon, broer van de bruid, 34 jaar, arbeider; Arnoldus van der Heijden, zwager van de bruid, 25 jaar, arbeider; Gijsbertus de Ruiter, 41 jaar, logementhouder; Johannes Konst, 38 jaar, bode en veldwachter; allen wonende te Wilnis. De akte is door de moeder van de bruidegom niet ondertekend, omdat zij niet kan schrijven. De bruid hertrouwt op 03-02-1888 te Wilnis met Cornelis de Wit. Zij is dan weduwe van Pieter Vermolen en Cornelis de Wit is weduwnaar van Geertuida Zaal.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen