Getuigen zijn Pieter Wilken, 45 jaar en Harmen van Vlaanderen, 45 jaar, beiden veldwachter en wonende te Abcoude-Proostdij. De aangifte is door de vader niet ondertekend, omdat hij niet kan schrijven.
Tijdstip: 07:00:00
Afkomstig van Nederhorst den Berg
Afkomstig van Abcoude-Proostdij
Afkomstig van Vreeland
De aangifte is gedaan door Jan Murkx, 36 jaar en Gerardus Wulffraat, 31 jaar, beiden opzichter in het Binnengasthuis en wonende te Amsterdam. Overleden in het Binnengasthuis en wonende op een schip.
Tijdstip: 11:30:00
Hij is getrouwd met Anna Vermolen.
Toestemming voor het huwelijk is 3 januari 1852 verkregen te Nederhorst den Berg.Bron 8
Zij zijn getrouwd op 31 januari 1852 te Nederhorst den Berg, hij was toen 20 jaar oud.Bron 9Bij haar huwelijk wordt de achternaam van haar vader en haar achternaam geschreven als "Vermolen". De bruid is 43 jaar en de bruidegom is 20 jaar. Getuigen zijn Rijk de Haas, 78 jaar, metselaar; Barend Snaphaan, 39 jaar, veldwachter; Willem van Keulen, 38 jaar, schoenmaker; Jan Middelkoop, 46 jaar, schoenmaker; allen wonende te Nederhorst den Berg. De akte is door de bruid, de vader en de moeder van de bruidegom niet ondertekend, omdat zij niet kunnen schrijven. De bruidegom is 21 jaar en de bruid is 43 jaar.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Hendrikus van Kooten | ||||||||||
1852 | ||||||||||
Anna Vermolen | ||||||||||