Gedoopt in de kerk op het Kuiperspad. Dan naam van zijn vader wordt geschreven als "Seger Vermolen" en van zijn moeder als "Maria van der Sande". De naam van beide getuigen wordt geschreven als "Pieter Vermolen" en "Lena Philips".
Volgens aangifteakte achternicht Johanna (1825)
Overlijden echtgenote
Overlijdensadres
De aangifte is gedaan door Louis van der Wiel, bediende in het gasthuis, 32 jaar en Lambertus Elias, bediende in het gasthuis, 25 jaar, beiden wonende te Amsterdam. De naam van zijn moeder wordt geschreven als "Maria van der Zanden". Hij is overleden in het Gasthuis aan de Overtoom. De voornaam van zijn vader wordt geschreven als "Zegert".
Tijdstip: 17:00:00
Hij is getrouwd met Gordiana Vogels.
Zij zijn getrouwd op 28 mei 1823 te Amsterdam.Bron 8
De naam van zijn vader wordt geschreven als "Seger Vermolen". Getuigen zijn Jan Woudenberg, smid, 31 jaar; Hendrik Valto, schoenmaker, 23 jaar; Hermans Zevenhuiskleermaker, 30 jaar; Jan Harmen Heesen, boekdrukker, 35 jaar; allen wonende te Amsterdam. De bruidegom heeft de akte niet ondertekend, omdat hij niet kan schrijven.
Kind(eren):
In het Militieregister wordt zijn naam geschreven als "Johannes Vermeulen". Bij een borgstelling, onderdeel van de huwelijkse bijlagen, en de toestemming van zijn moeder voor het aangaan van zijn huwelijk, wordt zijn naam geschreven als "Johannes Vermeulen". Jan wordt op 23-11-1852 opgenomen in het Buitengasthuis (later Wilhelminagasthuis), waar hij op 15-12-1852 is overleden. Zijn naam wordt geschreven als "Jan Vermoolen". De namen van zijn ouders worden geschreven als "Zegert Vermoolen en Maria van der Zanden". (bron: Gemeentearchief Amsterdam, Patiëntenregister).
Op 21-01-1825 wordt door de rechtbank van koophandel te Utrecht het faillissement uitgesproken over Jan Vermolen, smid, wonende te Wilnis. Tot commissaris wordt benoemd, de heer Backer, die crediteuren oproept om op 03-02-1825 te verschijnen op de rechtbank van koophandel te Utrecht.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen