Stamboom Verloop » Johannes (Hans) VERLOOP (1917-1972)

Persoonlijke gegevens Johannes (Hans) VERLOOP 


Gezin van Johannes (Hans) VERLOOP

Hij is getrouwd met Johanna Martijntje (Mar) VARKEVISSER.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1942 te Katwijk, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Johannes (Hans) VERLOOP


Hij was werktuigbouwkundige (ing.) en werkte jarenlang in het buitenland o.m. in IndonesiÍ en Suriname, met Vlaardingen als thuishaven.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes (Hans) VERLOOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes (Hans) VERLOOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juli 1917 lag tussen 14,4 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
  • De temperatuur op 25 augustus 1942 lag tussen 10,5 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
    • 3 mei » Alle joden in Nederland moesten een kenteken van geel katoen op hun kleding dragen: de zespuntige 'jodenster'.
    • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 12 juni » Anne Frank krijgt een dagboek voor haar dertiende verjaardag.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
  • De temperatuur op 7 november 1972 lag tussen 11,4 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 19,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Hewlett-Packard brengt de HP-35, de eerste wetenschappelijke elektronische zakrekenmachine, op de markt.
    • 19 mei » Ajax wint met 12-1 van Vitesse, wat de grootste zege ooit is in de Eredivisie.
    • 27 mei » In België bepaalt de Nederlandse Cultuurraad dat in het Nederlandstalige landsgedeelte alleen de eed in het Nederlands geldt.
    • 30 augustus » Middenvelder Arie Haan maakt in Praag zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 1-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Tsjecho-Slowakije. Ajacied Sjaak Swart speelt dan weer zijn 31e en laatste interland voor Oranje.
    • 31 augustus » Judoka Wim Ruska behaalt zijn eerste gouden medaille op de Olympische Spelen in München door in de finale de Rus Vitali Kuznetsov te verslaan.
    • 13 december » Een Spaans chartervliegtuig stort neer tijdens het opstijgen van de Canarische Eilanden waarbij 155 personen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam VERLOOP

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERLOOP.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERLOOP.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERLOOP (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Verloop is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Verloop, "Stamboom Verloop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verloop/I6374.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johannes (Hans) VERLOOP (1917-1972)".