Stamboom Vergers » Geertruida Hendrika Lasschuit (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Geertruida Hendrika Lasschuit 


Gezin van Geertruida Hendrika Lasschuit

Zij is getrouwd met Willem Dalhuisen.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1922 te Haarlem.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Hendrika Lasschuit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Hendrika Lasschuit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Hendrika Lasschuit

Maria Pronk
± 1847-????

Geertruida Hendrika Lasschuit
± 1888-????

1922

Willem Dalhuisen
± 1890-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. huw.akte
    2. Dig.Stamboom Monitor, akte 468

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 juli 1922 lag tussen 7,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
      • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.

    Over de familienaam Lasschuit


    De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I9588.php : benaderd 11 maart 2026), "Geertruida Hendrika Lasschuit (± 1888-????)".