Stamboom Vergers » Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen (1887-????)

Persoonlijke gegevens Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen 


Gezin van Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen

Zij is getrouwd met Mari Jacob Anema.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1955 te Zeist, zij was toen 67 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen

Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen
1887-????

1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. J.H.Nicolaas-Anema
  2. J.H.Nicolaas-Anema

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1887 lag rond de 1,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 7 april 1955 lag tussen 7,3 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (51%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
    • 17 juli » Het allereerste Disneypark ter wereld, het Disneyland Park te Anaheim, wordt geopend.
    • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
    • 4 november » Opening van de multifunctionele arena Hovet in de Zweedse stad Stockholm.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
    • 18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Du Marchie van Voorthuysen


De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I8844.php : benaderd 21 januari 2026), "Jacqueline Cornâlie Adolphine du Marchie van Voorthuysen (1887-????)".