Stamboom Vergers » Maarten Weber (± 1902-)

Persoonlijke gegevens Maarten Weber 


Gezin van Maarten Weber

Hij is getrouwd met Cornelia Kerkman.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1921 te Zandvoort.Bron 2

Getuigen: Simon van den Bos 29 jr. behanger, zwager van de bruidegom,

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maarten Weber?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maarten Weber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maarten Weber

Maarten Weber
1833-1919
Elsje Kraaij
1832-1911
Jacob Weber
1864-????
Jobje Kraaijenoord
± 1867-1941

Maarten Weber
± 1902-

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. huw.akte
    2. BS Zandvoort, akte 14

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1921 lag tussen 2,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.

    Over de familienaam Weber

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weber.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weber.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weber (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I6229.php : benaderd 13 maart 2026), "Maarten Weber (± 1902-)".