Stamboom Vergers » Jobje Loos (????-< 1921)

Persoonlijke gegevens Jobje Loos 

  • Zij is overleden voor 1921.
  • Een kind van Arie Loos en Neeltje Zwemmer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 2003.

Gezin van Jobje Loos

(1) Zij is getrouwd met Willem Klinkenberg.

Zij zijn getrouwd voor 1895.


Kind(eren):

  1. Neeltje Klinkenberg  1890-1919


(2) Zij is getrouwd met Elias Schuiten.

Zij zijn getrouwd op 28 februari 1895 te Zandvoort.Bron 1

Getuigen: Pieter Loos, 49 jr. arbeider, Jacob Loos 45 jr. arbeider, broeders van de bruid, Elias Schuiten 45 jr. arbeider, oom van de bruidegom,

Kind(eren):

  1. Engel Schuiten  ± 1885-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jobje Loos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jobje Loos

Jobje Loos
????-< 1921

(1) < 1895
(2) 1895

Elias Schuiten
± 1868-> 1921

Engel Schuiten
± 1885-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Zandvoort, akte 3

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1895 lag rond de 1,7 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.

Over de familienaam Loos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I5768.php : benaderd 15 maart 2026), "Jobje Loos (????-< 1921)".