Stamboom Vergers » Trijntje Weber (1884-????)

Persoonlijke gegevens Trijntje Weber 

  • Zij is geboren op 8 maart 1884 in Zandvoort.Bron 1
    Tijdstip: 19:30
    Getuigen bij de aangifte: Jan Jacob Weber 64 jr. wagenaar en Jan Snijer 48 jr. nachtwaker. Beide wonende te Zandvoort.
  • Een kind van Arie Weber en Jobje Snijer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2004.

Gezin van Trijntje Weber

Zij is getrouwd met Jan Molenaar.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1909 te Zandvoort, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Getuige: Jan Snijer 74 jr.koster grootvader der bruid, Pieter van de Geert 48 jr.loodgieter oom der bruid, Jacob Molenaar 33 jr.arbeider, broeder van de bruidegom, Arie Molenaar 30 jr.arbeider, broeder van de bruidegom, allen wonende te Zandvoort.

Kind(eren):

  1. Job Molenaar  ± 1916-1923

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Weber?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Weber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Weber

Marijtje Kemp
1822-1892
Jan Snijer
1835-1920
Arie Weber
1853-1922
Jobje Snijer
1858-1919

Trijntje Weber
1884-????

1909

Jan Molenaar
± 1884-1923

Job Molenaar
± 1916-1923

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Zandvoort, akte 27
      Noordbuurt
    2. BS Zandvoort, akte 28

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 maart 1884 lag rond de 2,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • De temperatuur op 25 november 1909 lag tussen -0,3 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Weber

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weber.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weber.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weber (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I5612.php : benaderd 28 januari 2026), "Trijntje Weber (1884-????)".