Tijdstip: 1:00
In het huis staande aan de Gelderse buurt. Reindert is dan woonachtig in Haringhuizen Gem.Barsingerhorn. Bij de aangevers zijn de verdere relatie van de overledene onbekend.
Getuigen: Gerrit van der Bijl arbeider, 24 jr.,
Zij is getrouwd met Reindert de Jongh.
In 1881 leven zij gescheiden, Reindert in Barsingerhorn en Dingena in Anna Paulowna, doch wettig gedomicileerd in Barsingerhorn.
Zij zijn getrouwd op 29 november 1856 te Zijpe, zij was toen 29 jaar oud.Bron 3
Er is een bewijs van onvermogen afgegeven.
Getuigen: Cornelis van Schoorl, verwer 43 jr., Pieter Bakker, 39 jr., veldwachter, Jacob Schrieken, 35 jr., veldwachter, Willem van Os, 40 jr., gemeente secretaris, alle wonende te Zijpe,
Kind(eren):
Op 4-5-1854 vertrekt zij naar Schagen, op 22-6-1854 is zij weer terug bij haar ouders en vertrekt op 12-4-1856 naar Zijpe. Bij haar huwelijk in 1856 verklaart zij niet te kunnen schrijven. Op 2-9-1881 bij het huwelijk van dochter Kaatje de Jong, woont zij in Anna Paulowna, doch is zij wettig gedomicilieerd in Barsingerhorn.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen