Stamboom Vergers » Leonardus Petrus de Jong (1884-????)

Persoonlijke gegevens Leonardus Petrus de Jong 


Gezin van Leonardus Petrus de Jong

Hij is getrouwd met Geertruida Maria Stokman.

Zij zijn getrouwd op 5 februari 1908 te Haarlem, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Getuigen: Johannes Dolkemade, 50 jr.schipper, Cornelis Dolkemade, 50 jr.schipper, ooms des bruidegoms, Cornelis Stokman, 36 jr.werkman,

Kind(eren):

  1. Mathilde de Jong  1912-1913
  2. Antonius de Jong  1923-1923

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Petrus de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonardus Petrus de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Petrus de Jong


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Militieregisters A'dam
      lengte 1 meter 717 milim.
    2. BS Haarlem, akte 31

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 december 1884 lag rond de 7,4 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • De temperatuur op 5 februari 1908 lag tussen -0,9 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Jong

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I4034.php : benaderd 18 januari 2026), "Leonardus Petrus de Jong (1884-????)".