Stamboom Vergers » Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink (1945-1950)

Persoonlijke gegevens Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink 


Gezin van Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink


Notities over Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink

Bij zijn geboorte was zijn roepnaam Ab. Nadat hij schele Appie werd genoemd omdat zijn ogen scheef stonden, veranderden zijn ouders zijn roepnaam in Martin. Aan zijn ogen is hij later geopereerd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Albertus Maria Wentink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. PK moeder
    2. BS/AK H'lem

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 december 1945 lag tussen 5,8 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Première van de Symfonie nr. 5 van Sergej Prokofjev in Moskou.
      • 30 januari » In de Oostzee wordt het schip de Wilhelm Gustloff getorpedeerd. Van de naar schatting vijf- tot zevenduizend opvarenden aan boord overleven slechts 1239 personen de ramp. De ondergang van de Wilhelm Gustloff is de grootste scheepsramp uit de geschiedenis.
      • 14 maart » Michael Martin Murphey, Amerikaans singer-songwriter, gitarist, producent en acteur
      • 15 april » De Nederlandse provincie Friesland wordt bevrijd.
      • 23 mei » De Duitse regering-Dönitz wordt gearresteerd.
      • 30 november » Benoeming van Joseph Baeten tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Breda.
    • De temperatuur op 1 augustus 1950 lag tussen 11,3 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » In New Delhi wordt de onafhankelijke republiek India uitgeroepen.
      • 19 maart » Zaligverklaring van Paola Elisabetta Cerioli (1816-1865), Italiaans stichteres van de Zusters van de Heilige Familie, in Rome door Paus Pius XII.
      • 15 juni » Opening Tentoonstelling Rotterdam Ahoy.
      • 24 juni » Heiligverklaring van Maria Goretti (1890-1902), een Italiaans meisje dat door haar aanrander werd vermoord, door Paus Pius XII in Rome.
      • 4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
      • 2 oktober » Het stripverhaal Peanuts van Charles Schulz wordt voor het eerst gepubliceerd in zeven Amerikaanse kranten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wentink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wentink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wentink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wentink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I3199.php : benaderd 16 januari 2026), "Martinus Albertus Maria "Martin" Wentink (1945-1950)".