Stamboom Vergers » Gerardus Nicolaus "Gerard" Lasschuit (1923-2007)

Persoonlijke gegevens Gerardus Nicolaus "Gerard" Lasschuit 

  • Roepnaam is Gerard.
  • Hij is geboren op 10 januari 1923 in Duisburg Dld.Bron 1
  • Beroep: schoenmaker/voetballer EDO en RCH.
  • Woonachtig in het jaar 2001: Allanstraat 58, 2014 XN, Haarlem, telefoonnummer 023-5325980.
  • Hij is overleden op 5 juli 2007 in Haarlem, hij was toen 84 jaar oud.
  • Een kind van Hendrik Lasschuit en Jannetje de Waal
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2007.

Gezin van Gerardus Nicolaus "Gerard" Lasschuit

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1946 te Haarlem, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Nicolaus "Gerard" Lasschuit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Nicolaus "Gerard" Lasschuit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Nicolaus Lasschuit


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. persoonlijk
    2. persoonlijk

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 januari 1923 lag tussen 3,3 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
      • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • De temperatuur op 24 mei 1946 lag tussen 8,9 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 25 mei » Onafhankelijkheid van Jordanië.
      • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
      • 15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.
      • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).
    • De temperatuur op 5 juli 2007 lag tussen 12,5 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 27,4 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 9 januari » Op de Macworld EXPO wordt de eerste iPhone gepresenteerd.
      • 21 januari » Hans Stacey wint de Dakar-rally.
      • 1 april » In de Efteling wordt de attractie De Vliegende Hollander geopend.
      • 26 mei » Club Brugge behaalt zijn tiende Beker van België.
      • 26 juli » Zwarte dag in de Tour de France: Michael Rasmussen, koploper en drager van de gele trui, moet na een leugen over zijn verblijfplaats de ronde verlaten.
      • 10 september » In Nijmegen bevalt een vrouw uit Vorden van een eeneiige drieling. Zoiets komt slechts bij één op de 200 miljoen zwangerschappen voor.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Urbain Caffi, Frans wielrenner († 1991)
    • 1918 » Harry Merkel, Duits autocoureur († 1995)
    • 1922 » Ester Mägi, Estisch componiste
    • 1924 » Max Roach, Amerikaans jazzdrummer († 2007)
    • 1925 » Arja Peters (Chinny van Erven), Nederlands schrijfster († 1996)
    • 1927 » Mies Bouhuys, Nederlands dichteres, scenario-, toneel- en kinderboekenschrijfster († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lasschuit


    De publicatie Stamboom Vergers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.Kol-Vergers, "Stamboom Vergers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vergers/I2385.php : benaderd 23 januari 2026), "Gerardus Nicolaus "Gerard" Lasschuit (1923-2007)".