Stamboom Verbree » Sjaak VERBREE (1957-1975)

Persoonlijke gegevens Sjaak VERBREE 


Gezin van Sjaak VERBREE


Notities over Sjaak VERBREE


GŠ???????Door een noodlottig ongeval...onze lieve neefGŠ????????
Ome Gert, tante Roelie
Janny en Wout
Co, Rudy
Gerry en Ben
Corrie, Rick
en Marjan

Dr. Welfferweg 65
Westbroek

+++
http://www.graftombe.nl/zoekpopup.php?achternaam=Verbree&submit=Zoeken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjaak VERBREE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjaak VERBREE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjaak VERBREE

Sjaak VERBREE
1957-1975


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juni 1957 lag tussen 11,3 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
      • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
      • 19 september » Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    • De temperatuur op 20 december 1975 lag tussen -0,5 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Tijdens de Vietnamoorlog veroveren Noord-Vietnamese troepen de zuidelijke stad Đà Nẵng.
      • 11 april » Lee Towers maakt zijn televisiedebuut, de onderhoudsmonteur doet dat bij Voor de vuist weg van Willem Duys.
      • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
      • 15 augustus » Militaire coup in Bangladesh.
      • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.
      • 11 november » Malcolm Fraser wordt benoemd tot premier van Australië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERBREE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERBREE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERBREE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERBREE (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.A.C. Verbree-Luttikhuis, "Stamboom Verbree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbree/I2232.php : benaderd 7 januari 2026), "Sjaak VERBREE (1957-1975)".