Stamboom Verbree » Jacoba Heiltje VERBREE (1904-)

Persoonlijke gegevens Jacoba Heiltje VERBREE 


Gezin van Jacoba Heiltje VERBREE

Zij is getrouwd met Cornelis VAN DER BEN.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1927 te Waddinxveen, zij was toen 23 jaar oud.

http://www.groenehartarchieven.nl/kranten/rijnbode/1927-09-10

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Jacoba Heiltje VERBREE


Geboorteakte Waddinxveen 1904
aktenummer 76

naam Jacoba Heiltje Verbree (geb. 25-5-1904 te E 13)
aktedatum 25-5-1904

vader Adrianus Verbree (39 jaar; arbeider)
moeder Jacoba van der Kleij

getuige Teunis van Es (24 jaar; landbouwer)
2e getuige Cornelis Verweij (28 jaar; arbeider)

2007 Streekarchief Midden-HollandGŠ??????Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Heiltje VERBREE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Heiltje VERBREE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Heiltje VERBREE


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 mei 1904 lag tussen 11,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 1 september 1927 lag tussen 13,1 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VERBREE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERBREE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERBREE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERBREE (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.A.C. Verbree-Luttikhuis, "Stamboom Verbree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbree/I1230.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacoba Heiltje VERBREE (1904-)".