Stamboom Verboon/Wind » Jannes van Sloten

Persoonlijke gegevens Jannes van Sloten 

  • Beroep: molenaar te Farmsum.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2014.

Gezin van Jannes van Sloten

Hij had een relatie met Hendrika Goldhoorn.


Kind(eren):

  1. Thomas van Sloten  1875-1939

Voorouders (en nakomelingen) van Jannes van Sloten

Jannes van Sloten
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Sloten


De publicatie Stamboom Verboon/Wind is opgesteld door Maarten Verboon (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten Verboon, "Stamboom Verboon/Wind", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verboon-wind/I5442.php : benaderd 24 januari 2026), "Jannes van Sloten".