Stamboom Verboon/Wind » Caroline Johanna Baars (± 1854-????)

Persoonlijke gegevens Caroline Johanna Baars 

  • Zij is geboren rond 1854 in Emden (Dld).
  • Een kind van Heinrich Baars en Johanna Schmidt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 2015.

Gezin van Caroline Johanna Baars

Zij is getrouwd met Hinderikus Boss.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1878 te Groningen.


Kind(eren):

  1. Metta Fokkoba Diena Boss  1879-> ???? 
  2. Jan Harm Boss  1884-????
  3. Johanna Boss  1887-????


Notities over Caroline Johanna Baars

Bij het huw. van dr. Johanna in 1910 woonde zij in Scheveningen.

Tijdbalk Caroline Johanna Baars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Caroline Johanna Baars

Caroline Johanna Baars
± 1854-????

1878
Jan Harm Boss
1884-????
Johanna Boss
1887-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1878 lag rond de 18,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.

Over de familienaam Baars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Verboon/Wind is opgesteld door Maarten Verboon (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten Verboon, "Stamboom Verboon/Wind", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verboon-wind/I4373.php : benaderd 9 januari 2026), "Caroline Johanna Baars (± 1854-????)".