Stamboom Verboon/Wind » Geert Soegies (1870-> 1940)

Persoonlijke gegevens Geert Soegies 


Gezin van Geert Soegies

(1) Hij is getrouwd met Stientje Reitsema.

Zij zijn getrouwd rond 1895.


Kind(eren):

  1. Klaas Jan Soegies  1897-????


(2) Hij is getrouwd met Fenna Rijkens.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1901 te Gieten, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Soegies  1902-


Tijdbalk Geert Soegies

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Soegies

Geert Soegies
1786-1844
Jan Soegies
1840-1912

Geert Soegies
1870-> 1940

(1) ± 1895
(2) 1901

Fenna Rijkens
1881-> 1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1870 lag rond de 21,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
      • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
      • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
      • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
      • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
      • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
    • De temperatuur op 16 februari 1901 lag tussen -2,2 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1862 » Louis Botha, Zuid-Afrikaans generaal en premier († 1919)
    • 1864 » Andrej Hlinka, Slowaaks politicus († 1938)
    • 1865 » Miguel Malvar, Filipijns revolutionair generaal († 1911)
    • 1867 » Giovanni Bonzano, Italiaans curiekardinaal († 1927)
    • 1874 » Bertus Coops, Nederlands burgemeester in Nederlands-Indië († 1966)
    • 1877 » Jan Luchies Nysingh, Nederlands jurist en waarnemend gouverneur van Suriname († 1945)

    Over de familienaam Soegies

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Soegies.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Soegies.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Soegies (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verboon/Wind is opgesteld door Maarten Verboon (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten Verboon, "Stamboom Verboon/Wind", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verboon-wind/I2584.php : benaderd 12 januari 2026), "Geert Soegies (1870-> 1940)".